Admin

Divisions

Tournament #1 – Wednesday, May 8 – St. Lawrence College

Lancaster will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Sir John A #1

Welborne #1

Sir John A #1

Welborne #1

Lancaster #1

Henderson #1

Lancaster #1

Henderson

 

 

Tournament #2 – Monday, May 6 - St. Lawrence College

Loughborough will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Southview #1

Loughborough

Southview #1

Loughborough #1

Bayridge

Winston Churchill

Bayridge

Winston Churchill

 

 

Tournament #3 – Tuesday, May 7 - St. Lawrence College

Sinclair will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Amherstview #1

Sinclair #1

Amherstview #1

Sinclair

Perth Road #1

Truedell

Perth Road #1

Truedell

 

 

Tournament #4 – Tuesday, May 7 - McArthur

As of right now, each school will need to provide scorers for this tournament.Maybe Cat Woods and Elginburg would consider bringing more intermediate students to cover this tournament?Please let me know.

Boys

Girls

Polson Park

Cat Woods

Polson Park

Cat Woods

Rideau

Elginburg

Rideau

Elginburg

 

 

Tournament #5 – Thursday, May 9 - St. Lawrence College

As of right now, each school will need to provide scorers for this tournament.Maybe TPCS and Harrowsmith and Odessa would bring enough intermediate students to cover this tournament?Please let me know.

Boys

Girls

The Prince Charles

Harrowsmith

The Prince Charles

Harrowsmith

Odessa

Molly Brant

Odessa

Molly Brant

 

 

Tournament #6 – Monday, May 6 - McArthur

As of right now, each school will need to provide scorers for this tournament.Maybe Bath and Joyceville would bring enough intermediate students to cover this tournament?Please let me know.

Boys

Girls

Centennial

Bath

Centennial

Bath

Lord Strathcona

Joyceville

Lord Strathcona

Joyceville

 

Tournament #7 – Monday, April 29 - McArthur

Rideau Heights will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Storrington

Fairfield

Storrington

Fairfield

Rideau Heights

NAEC

Rideau Heights

NAEC #1

 

 

Tournament #8 – Tuesday, April 30 - McArthur

Lancaster will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Holsgrove

Land O’Lakes

Holsgrove

Land O’Lakes

Simcoe

Glenburnie #1

Simcoe

Glenburnie

 

 

Tournament #9 – Tuesday, April 30 - St. Lawrence College

Lancaster will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Sir John A #2

Southview #2

Sir John A #2

Southview #2

Lancaster #2

Perth Road #2

Lancaster #2

Perth Road #2

 

 

Tournament #10 – Friday, May 3 - St. Lawrence College

Loughborough and Sinclair will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Amherstview #2

Welborne #2

Amherstview #2

Welborne #2

Henderson #2

Sinclair #2

Loughborough #2

NAEC #2

 

 

Tournament #11 – Wednesday, May 8 - McArthur

Lancaster will provide all of the scorers for this tournament.

Boys

Girls

Sir John A #3

Glenburnie #2

Sir John A #3

Southview #3

Southview #3

Granite Ridge

Central (coed)

Collins Bay (coed)

 

 

Tournament 12 – NAEC – Tuesday, May 14

NAEC

NAEC #1

NAEC #2

Clarendon (coed)